linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Курс з мовної підготовки до екзамену КРОК-1


ZSMU_language_department
Курс з мовної підготовки до екзамену КРОК-1

About This Course

набуття навичок практичного володіння мовою як іноземною в усіх видах мовленнєвої діяльності в обсязі тематики, зумовленої професійними потребами; формування навичок практичного користування функціональної лексики в обсязі тематики. Усі матеріали курсу автентичні та та відібрані відповідно до комунікативних потреб іноземних студентів-фармацевтів в умовах навчання мови за фахом.

Курс спрямований на підготовку студентів-іноземних громадян із Болгарії до ліцензованого іспиту КРОК-1 Під час навчання закріплюються знання, удосконалюються мовні, мовленнєві та комунікативні навички та вміння, розширюється обсяг професійної лексики, відпрацьовуються навички та вміння роботи з текстами та завданнями буклетів КРОК-1. Курс складається з 8 основних розділів, що відповідають дисциплінам, включеним до списку іспиту: «Мовна підготовка. Фармакогнозія.», «Мовна підготовка. Фармакологія.», «Мовна підготовка. Фізична хімія.», «Мовна підготовка. Патологічна фізіологія.», «Мовна підготовка. Мікробіологія.», «Мовна підготовка. Біологічна хімія.», «Мовна підготовка. Технологія ліків.», «Мовна підготовка. Фармацевтична хімія.». Кожен розділ містить мовний матеріал дисципліни, а також тестовий матеріал буклетів. Усі матеріали курсу автентичні та відібрані відповідно до професійних потреб іноземних студентів в умовах навчання мови за фахом.

1. Мета: засвоєння знань граматики української мови (частини мови, члени речення, відмінки іменників). 2. Студент повинен знати: - самостійні, службові, окремі частини української млви; - знати структуру речення; - розрізняти головні і другорядні члени речення; - знати відмінки іменників. 3. Студент повинен вміти: - володіти базовою граматикою; - утворювати речення. 1. Мета: закріплення мовних та мовленнєвих навичок та вмінь, отриманих під час практичних занять; закріплення навичок роботи з текстами по темі відповідної дисципліни. 2. Студент повинен знати: - базовий лексичний мінімум теми; - граматичні конструкції теми; 3. Студент повинен вміти: - володіти базовою лексикою; - утворювати речення;

Add information about the skills and knowledge students need to take this course.

Course Staff

Course Staff Image #1

Рагріна Жанна Михайлівна

декан І міжнародного факультету, доцент кафедри мовної підготовки

Репетун Альона Костянтинівна

викладач кафедри мовної підготовки

Course Staff Image #1

Ткаченко Валерія Юріївна

викладач кафедри мовної підготовки

Зареєструватися на курс